Çağatay Ulusoy’dan çok konuşulacak yeni film! jigola karakterine hayat verecek

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yeni filmiyle hayranlarıyla buluşuyor.. Sıra dışı bir karakterle setlere dönen Çağatay Ulusoy bir jigolaya hayat verecek.

Çağatay Ulusoy’dan çok konuşulacak yeni film!  jigola karakterine hayat verecek
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2022 22:16

Son dönemin en çok sevilen oyuncularından biri de Çağatay Ulusoy. Çağatay Ulusoy yeni film projesiyle adından söz ettirecek.

Çağatay Ulusoy son olarak Cem Karcı’nın yönettiği “Terzi” dizisinin çekimlerini tamamladı. 21 Eylül itibariyle dinlenmeye çekilen Ulusoy kısa bir de yurt dışı tatili yapıp kafasını dinledi. Başarılı oyuncu bu arada yeni bir filmle de el sıkıştı. Ulusoy’un yeni filminin adı “Centilmen”… Deniz Madanoğlu’nun yazdığı filmi Onur Bilgetay yönetecek. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın patronu olduğu OGM Pictures’ın üstleneceği film tıpkı “Terzi” gibi, Netflix’te seyirciyle buluşacak.

cagatay.png

Terzi dizisi daha önce tv8 ekranlarında Süslü Korkuluk dizisiyle yayınlanmaya  başlayacaktı. Ancak Acun Ilıcalı ile bir anlaşma sağlanamayınca dizinin adı da değiştirilmiş ve tv8 ile yollar ayrılmıştı. 

Filmin en çarpıcı tarafı da Ulusoy’un hayat vereceği karakter… Farklı roller canlandırararak oyunculuktaki başarısını gözler önüne seren Ulusoy, bir jigolaya hayat verecek. Filmin cast çalışmaları devam ediyor.

Öte yandan söz konusu filmde çok sayıda ünlü isimde yer alacak. 

Kaynak: Birsen Altuntaş