Camdaki Kız'ın başrolü Burcu Biricik isyan etti! "Gördüklerimden midem bulanıyor"

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin ardından 10 ilde gerçekleşen büyük yıkımın sonrası Burcu Biricik'de yardım çalışmalarına katılmıştı. Burcu Biricik gördükleri sonrasında hissettiği duyguyu ve gördüğü manzarayı anlattı.

Camdaki Kız'ın başrolü Burcu Biricik isyan etti! "Gördüklerimden midem bulanıyor"
Yayınlanma Tarihi : 17 Şubat 2023 02:56

 "Hayat devam ediyormuş gibi davranmak istemiyoruz" diyen oyuncu belediye binalarında yardım kolilerinin hazırlanmasına yardımcı olmuştu. 

Günlerdir canla başla çalışan Burcu Biricik sosyal medyada yaşanan felaketten sonra hissettiklerini paylaştı. 

Burcu Biricik "Kendimi amacını tamamen yitirmiş, denizin üstünde boş boş salınan küçük bir sal gibi hissediyorum" diyerek sözlerine şöyle devam etti.

camdakikiz-ucuncusezon-32burcubiricik.webp

"Deniz de tutmuş midem bulanıyor kusmak istiyorum hem de nasıl kusmak. Gördüklerimden duyduklarımdan düşündüklerimden midem bulanıyor. Diyorum ki sen küçücük bir salsın ne yapabilirsin ki dünya için. Sonra diyorum ki o küçücük salımla küçücük küreklerimi diğer kayıklara doğru sürmek zorundayım. Buna en çok kendim için ihtiyacım var. Yoksa bu çöplükte bu yığıntının içinde kaybolup gideceğim. Küçük kürekli küçük sallar iyi ki varsınız."

Burcu Biricik, Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde 'Nalan' karakterine hayat veriyor. Dizi üç sezondur perşembe akşamları yayınlanıyor.

Deprem felaketi nedeniyle 2 haftalık ara veren dizinin önümüzdeki hafta ekranda olması bekleniyor.