Cansever yıllar sonra hastalığını açıkladı! İtiraf gibi açıklamalar

Sesi ve şarkılarıyla yıllardır tanınan başarılı şarkıcı Cansever, bir televizyon programına konuk oldu ve burada dikkat çeken itiraflarda bulundu. Cansever'in itirafları gerçekten çok şaşırttı. Hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu.

Cansever yıllar sonra hastalığını açıkladı! İtiraf gibi açıklamalar
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2022 20:24

Türk sanat dünyasının en önemli isimlerinden Güçlü sesi ve şarkılarıyla yıllardır adından söz ettiren şarkıcı Cansever, ulusal bir kanalda yayınlanan programa konuk olarak burada dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Yıllardır mücadele ettiği rahatsızlığından bahseden Cansever, bir de programda çocuk itirafında bulundu.

CNN Türk'ün derlediği haberde Cansever'in itiraflarına yer verildi.  Omuriliğindeki rahatsızlığının nasıl başladığını anlatan sanatçı, "Çocukluğumdan beri bu romatizma rahatsızlığım varmış. Bu hastalık ya kendini erkenden gösteriyormuş ya da sonradan.


İlk İbo Show'a çıktığım zaman ufak ufak boynumu çeviremiyordum ve sonrasında belimde ağrılar olmaya başladı. Ben söylediğimde ailem 'rüzgar almışsın' derlerdi.


Sonrasında da kemik eğilme olmaya başladı. O dönem şirketim hastalığımın tedavisini üstleneceklerini söyledi ama hep albüm çalışmaları için erteledi.


Hastalığım ilerlemeye başlayınca Almanya'da giderek 3-4 sene hiçbir şey yapmadım" dedi. Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisini evli olduğunu öğrenen Cansever, evliliğe küstüğünü söyledi.

İçinde kalan uhdeyi anlatan Cansever, "Bir çocuğumun olmasını çok isterdim ama şimdi istemiyorum. Çok torunumuz var, onlar benim canlarım. Tüm varlıklarım onlar. Sağlıklı olduğum dönemde evlilik yapsaydım çocuğum olurdu. Daha önce sahneye topuklu ayakkabı ve elbiselerle çıkardım. Doktor topuklu ayakkabıyı yasaklayınca bu tarza döndüm. Omurilikteki rahatsızlıktan dolayı hamile kalamadım. Çünkü vücuduma ağırlık binmesi yasaktı. Şimdi kilo almam bile yasak" şeklinde konuştu.