Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a ağır sözler! “Kabahat seni Masumlar Apartmanı’nda oynatanlarda”

Gazeteci Cem Küçük, ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın "Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede görmek istemiyorum" paylaşımına sert sözlerle tepki gösterdi. Cem Küçük “Kabahat seni Masumlar Apartmanı’nda oynatanlarda” diyerek isyan etti

Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a ağır sözler! “Kabahat seni Masumlar Apartmanı’nda oynatanlarda”
Yayınlanma Tarihi : 22 Şubat 2023 16:54

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Masumlar Apartmanı ve Bergen gibi ünlü yapımlarda rol almış olan Farah Zeynep Abdullah dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde asla görmek istemiyorum artık yeter" sözlerini kullandı.

CEM KÜÇÜK'TEN ÜNLÜ OYUNCU FARAH ZEYNEP ABDULLAH'A ÇOK AĞIR SÖZLER

Gazeteci Cem Küçük, ünlü oyuncunun bu paylaşımına kişisel Twitter hesabından cevap verdi. Küçük,  "ALLAH, DEVLETİMİZE zeval vermesin. Ha bu arada, sende kabahat yok, seni Masumlar Apartmanı dahil TRT dizilerinde oynatanlar da kabahat var" ifadeleriyle Farah Zeynep Abdullah'ın tweetini alıntıladı.

odatv-image-95-8b93007849e045.png

TRT1 DİZİSİNDE OYNAMIŞTI

Farah Zeynep Abdullah, başrollerinde Merve Dizdar ve Ezgi Mola'nın da yer aldığı 'Masumlar apartmanı' dizisinde oynamıştı. Farah Zeynep Abdullah bu dizide İnci karakterine hayat vermişti.

Diziye ölerek veda eden Farah Zeynep Abdullah sonrasında 'Bergen' filmiyle seyirci karşısında olmuştu.