Cem Yılmaz’dan Tarkan’a sürpriz doğum günü kutlaması: “Hep ferahlık mutluluk moral verdin…”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün 50 yaşına giren Megastar Tarkan'ın doğum gününü sosyal medyadan yaptığı sevgi dolu bir paylaşımla kutladı. . Tarkan da Instagram'dan paylaştığı videoda doğum günü mesajları için Cem Yılmaz'a teşekkür etti!

Cem Yılmaz’dan Tarkan’a sürpriz doğum günü kutlaması: “Hep ferahlık mutluluk moral verdin…”
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2022 14:46

Tarkan ve Cem Yılmaz sosyal medyayı aktif olarak kullanan iki isim. Cem Yılmaz ve Tarkan'ın dostluğu herkesçe biliniyor. İki sıkı dostun sosyal medya üzerinden yaptıkları yazışma ise binlerce kişi tarafından ilgiyle takip edildi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, megastar Tarkan’ın 50. yaş gününü sosyal medyadan paylaştığı bir dikkat çeken bir fotoğrafla kutladı.


Komedyen Cem Yılmaz Tarkan'a yönelik paylaşımında, “Nice yıllar kral. Yarım asırlık ömründe bize hep cömert davrandın bizimle hep güzellikleri paylaştın, bir derdini söylemedin, birimize yük olmadın hep ferahlık mutluluk moral verdin. Sen çok yaşa” ifadelerine yer verdi. 

tarkan-servet-kazandi-cem-yilmaz-reklam-filmini-tiye-aldi-rg6h.jpg


Tarkan da Instagram hesabından bir video paylaşarak doğum günü mesajları için teşekkür etti. Tarkan, “O güzel doğum günü mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Ne güzel doğum günü mesajları onlar öyle. Ne güzel dilekler, çok mutlu ettiniz beni. Ben de sizi çok seviyorum” dedi.

Kaynak: gazetekolektif.com