Cesur pozlarıyla magazinde üst sıralarda yer alan Aleyna Tilki'den frikik açıklaması

Aleyna Tilki bir yandan cesur sosyal medya pozları bir yandan da dikkat çeken kıyafetleriyle gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde giydiği mini eteği aşağı çekmekle uğraşan Aleyna Tilki iddialı bir çıkış daha yaptı!

Cesur pozlarıyla magazinde üst sıralarda yer alan Aleyna Tilki'den frikik açıklaması
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2022 20:04

Aleyna Tilki şarkıcılığından daha çok kıyafetleri ve cesur pozlarıyla gündeme gelmeye başladı. Bu durum Aleyna Tilki hayranlarını da rahatsız ediyor. Aleyna Tilki'yi kızdıran yeni bir gelişme daha yaşandı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Etiler’deki bir kulüpten çıkarken süper mini eteğiyle zor anlar yaşadı. Eteğini çekiştirerek kapatmaya çalışsa da genç şarkıcı, frikik vermekten ve gündeme gelmekten kurtulamadı.

Süper mini eteği yüzünden eleştirilen ve sosyal medyada çok konuşulan Tilki, sosyal medya hesabından açıklama yaparak söz konusu haberlere tepki gösterdi.

İşte Aleyna Tilki'nin açıklaması

"Sizi ilgilendirmiyor"


"Dünkü habere verilen tepkileri görünce ben. Sizin teşhir olarak nitelendirdiğiniz fotoğraflarımın hepsi profesyonel bir ekiple yaptığım stylingler ve çekimlerdir (ne giyineceğim sizi zaten asla ilgilendirmez) ama bu benden habersiz çekilen fotoğraf magazincilik değil sınır ihlalidir… Bu benden habersiz çekilen fotoğraf magazincilik değil sınır ihlalidir…

"Hedef gösteriliyorum"


Ve bu fotoğrafı çekip servis edeni değil de ‘beni’ hedef gösteren kitlenin samimiyetsizliği zaten ortadadır… Ben o kitlenin kendi yetersizliklerine asla hassasiyet göstermeyeceğimi son kez söylüyorum…

Hepiniz bedenlerin ötesindeki hikayeleri seve seve göreceksiniz! :Ddd Son şarkımda da gayet duygu dünyasını hakikatle aktardığımı düşünüyorummm. Kalbime güveniyorum."

Kaynak: Ensonhaber.com