Ceyda Düvenci'nin NTV'deki programına konuk olan dizi oyuncusu Nurgül Yeşilçay özel hayatıyla ilgili sırrı açıkladı

Dizilerin aranan isimlerinden biri olan başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, NTV'de Ceyda Düvenci'nin Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Dizi oyuncusu Nurgül Yeşilçay, burada özel hayatıyla ilgili pek bilinmeyen bir sırrını açıkladı.

Ceyda Düvenci'nin NTV'deki programına konuk olan dizi oyuncusu Nurgül Yeşilçay özel hayatıyla ilgili sırrı açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2022 21:50

Oynadığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiren Nurgül Yeşilçay, NTV'de samimi açıklamalarda bulundu. 

Kendisine sorulan sorulara samimi bir şekilde yanıt veren Nurgül Yeşilçay, şimdiye dek kimlerle paylaşmadığı sırlarını anlattı.

Ceyda Düvenci “Yazdığın, yönettiğin, sanatsal bir form ile çektiğin 10 bölümden oluşan bir diziyi NFT’de satışa çıkarttın. Nasıl başladın çok merak ediyorum” diye sordu. 

Nurgül Yeşilçay ise söz konusu soruya “Eski fotoromanlarda fotomanipülasyon yöntemi var. Fotoromanı dijitale uyarladım. Bölüm bölüm satıyoruz ve ilk bölüm satıldı. Cannes film festivali için de bir film hazırlamaya başladık” cevabını verdi.

71020221425338487177-1.jpg

SAMİMİ İTİRAFLAR!

Düvenci “Ben hayat arkadaşım Bülent ile kendimi buldum. Senin gözündeki ışığın hiç parlamadığı kadar parladığını görüyorum” dedi. Yeşilçay ise “Hissediliyor değil mi? Yalnızlık çok yorucu bir his. Kimseden yardım istemeyi bilmiyordum. Böylede devam eder sanıyordum, Necati karşıma çıkana kadar” dedi.

Bu keyifli sohbetin sonunda Yeşilçay, Düvenci’nin defterine “Bilinen tüm havacılık kurallarına göre, bir arının uçabilmesi mümkün değildir. Çünkü kanatları şişko ve ufak vücudunu yerden kaldırmak için çok küçüktür. Arılar her şeye rağmen uçar. Çünkü arılar, insanların imkansız dedikleri şeyleri takmaz” yazdı.

Geçirdiği trafik kazası sonrası setlere bir süreliğine ara veren Nurgül Yeşilçay'ın ne zaman setlere döneceği ise büyük merak konusu olmuş durumda. Güzel oyuncu son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisiyle seyirci karşısındaydı. 

Kaynak: Yenicaggazetesi.com.tr -