Çiçeği burnunda anne Aslı Enver, havuzda eşine poz verdi! Oyuncunun pozuna beğeni yağdı...

Çiçeği burnunda anne ünlü oyuncu Aslı Enver, havuzda eşine verdiği pozla gündem oldu. Oyuncu Enver'in siyah beyaz fotoğrafına saniyeler içinde beğeni ve yorum yağdı.

Çiçeği burnunda anne Aslı Enver, havuzda eşine poz verdi! Oyuncunun pozuna beğeni yağdı...
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2023 23:05

Son olarak Mehmet Günsür ile başrolünü paylaştığı Disney Plus'un 'Arayış' dizisiyle izleyici karşısına geçen ünlü oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz haftalarda ilk çocuğunu kucağına aldı. Çiçeği burnunda anne Enver'in samimi pozlarına bir yenisi daha eklendi. Oyuncu, bu kez havuzda eşine verdiği pozla gündem oldu.

Gecce.com.tr'de yer alan habere göre; Aslı Enver, 39 yaşındaki oyuncu, 6.5 milyon takipçisine sahip olan Instagram hesabında havuzda eşine poz verdiği bir fotoğrafı yayınladı. Paylaşımında eşini etiketleyen Enver, kısa süre içerisinde 138 bin beğeni aldı. Takipçileri tarafından büyük ilgi gören paylaşım altında, Enver'in doğal güzelliğine ve anneliğe kattığı güzelliklere dair bin 200'den fazla olumlu yorum yapıldı.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-002.jpg

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti, uzun süredir devam eden mutlu bir evliliğin ardından, geçtiğimiz ay ilk çocuklarına kavuşmuştu. Oyunculuk kariyeri boyunca elde ettiği başarıların yanı sıra, sosyal medya platformlarında da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Enver, hayranlarıyla mutluluklarını paylaşmaya devam ediyor.

Derleme: ulusalpost.com