Cinsiyet değiştiren Çukur oyuncusundan yeni hamle

Show TV ekranlarında dört sezon boyunca yayınlanan Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıklamış ve ardından cinsiyetini değiştirmişti. Ünlü isim bu kez de dövme yaptırdı.

Cinsiyet değiştiren Çukur oyuncusundan yeni hamle
Yayınlanma Tarihi : 27 Şubat 2023 18:38

Ahmet Melih Yılmaz, 2022 yılında trans birey olduğunu açıklamış ve sonrasında da cinsiyetini değiştirmişti. Cinsiyetini değiştiren başarılı oyuncu adını da Meli Bendeli olarak değiştirme kararı almıştı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDEN DÜŞMÜYOR

Cinsiyet değiştirme sürecinde göğüslerini de yaptıran Meli Bendeli sosyal medyada yeni pozlarını paylaştı.

İki göğsünün arasına gül dövmesi yaptıran oyuncu dekolteli pozlarıyla hayranlarından beğeni aldı.

640xauto-3.webp

SON RÖPORTAJI BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ

NTV'de aktarılanlara göre; Meli Bendeli dikkat çeken bir röportaj verdi. Ve bu röportajda Meli Bendeli yaşadığı tüm süreci anlattı. 

Değişim sürecinin çok masraflı olduğunu söyleyen Bendeli, “Bu işler masraf işleridir, aylık benim 1500 TL hormon masrafım var. Zamanı, koşulları bekledim, beklerken de 30 yaşına geldim” dedi.

Henüz kadın kimliğinin olmadığını söyleyen oyuncu, maddi durumu el verdiğinde Tayland’a giderek değişim ameliyatı olmak istediğini de söyledi.

Bendeli, 27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nü alırken yaptığı konuşmada, aldığı ödülü göstererek, "Bir de bunun ‘Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır’’ demişti.