Çöp çatanlık uygulaması kullanan İrem Derici: Amerika’daki erkeklerle görüşeceğim

İrem Derici, Amerika'daki erkeklerle görüşmek istediğini açıkladı. Çöp çatanlık uygulamasında yazıştığı bir Türk erkeğiyle ilgili de anısını paylaştı

Çöp çatanlık uygulaması kullanan İrem Derici: Amerika’daki erkeklerle görüşeceğim
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2022 16:11

İrem Derici denildiği zaman ilk akla gelen şey özgüvendir. İrem Derici, açıklamalarıyla deprem etkisi yaratmaya devam ediyor. Cesur çıkışlarıyla gündemden düşmeyen İrem Derici son açıklamalarıyla yine magazin gündemini sarsmayı başardı. 

15653892-728xauto.jpg

Son dönemde eş bulma uygulamaları çok fazla kullanılıyor. O uygulamaları meğer İrem Derici'de kullanıyormuş.

Amerika'daki bir anısını paylaşan İrem Derici yaptığı itirafla herkesi şaşkına çevirdi.

wer-ist-irem-derici-wie-alt-ist-sie-an-welcher-universit-t-hat-irem-derici-studiert-wie-wurde-sie-entdeckt-pyxjgusg.jpg

Geçtiğimiz akşam Etiler'de görüntülenen İrem Derici gittiği mekanın çıkışında gazetecilerin sorularına cevap vererek bir anısını anlattı.

İrem Derici burada yapmış olduğu açıklamada “Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir kez tanışma uygulaması kullandım. ‘Erkeklerle belki tanışırım, size damat getiririm’ diye ama onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin adını kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Sahte hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.” ifadelerine yer verdi.

Amerikalı erkeklerle görüşmek istediğini açıklayan İrem Derici'nin bu açıklamaları kısa sürede gündem olmayı da başardı.

Kaynak: all.com.tr