Daha yeni evlenmişti. Aslı Enver'den yeni müjde.. Bebek bekliyor

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sevenlerine yeni müjdesini verdi. 12 Kasım'da evlenen Enver'in bebek beklediği belirtiliyor.

Daha yeni evlenmişti. Aslı Enver'den yeni müjde.. Bebek bekliyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2022 15:58

Magazin dünyası Aslı Enver'in bebek haberini konuşuyor. Müjdeli haber Aslı Enver hayranlarını da heyecanlandırdı. Haber oldukça sağlam bir kaynaktan. TV100 ekibinden Birsen Altuntaş duyurdu bu heyecanlandıran haberi. 

Aslı Enver, ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Ünlü oyuncu, yaklaşık 6 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Berkin Gökbudak ile hayatını birleştirmişti.

Çift, aile arasında kıyılan sade bir nikah töreniyle mutluluğa 'evet' demişti. Sürpriz bir şekilde evlenen ikilinin nikah şahitliğini ise Saner Ayar ve Cihan Çalışkantürk yapmıştı.

3540398-712848beb16ffa52940b72705e7-mfwi.jpg

İkiliden müjdeli bir haber daha geldi. Enver, nikah masasına oturduktan bir hafta sonra hamile olduğunu öğrendi. Aslı Enver, evlenmeden hemen önce basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "İlişkimiz devam ediyor, süper gidiyor" şeklinde konuşmuştu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Aslı Enver marka ve yetenek yüzü olduğu Disney Plus için çekilen “Arayış” projesinin ardından FOX’un “Benim Adım Farah” dizisinde rol almaya hazırlanıyordu.

Ancak Aslı Enver'in bebek beklediğini öğrenmesi nedeniyle planlar değişti. Başarılı oyuncu mutlu haberin ardından rol alacağı Benim Adım Farah dizisinden ayrıldı.

Yaşanan bu gelişme üzerine okuma provası da yapılan O3 Medya’nın “The Cleaning Lady” uyarlaması için ise nasıl bir yol izleneceği merak konusu oldu. Aslı Enver’e hamileliğinin ilk aylarından olduğu için karnı büyüyene kadar projeyi çekmesinin teklif edildiği ancak 38 yaşındaki oyuncunun haftalık dizi temposunda hamileliğini riske etmemek için bu teklife sıcak bakmadığı da iddia edildi.