Defne Samyeli'den Çin atağı! Ülkeyi ayaklandı, her yerde şimdi o konuşuluyor

Güzelliğiyle ve başarılarıyla Türkiye'de dikkat çeken isimlerden biri olan Defne Samyeli şimdi de Çin'i karıştırdı. Ülke gündemine oturan Defne Samyeli şimdilerde Çin'de en çok konuşulan isim oldu

Defne Samyeli'den Çin atağı! Ülkeyi ayaklandı, her yerde şimdi o konuşuluyor
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2023 23:14

NTV.COM.TR'den Tuğba Öztürk'ün haberine göreYıllara meydan okuyan fit vücudu ve kusursuz cildiyle sık sık gündeme gelen 51 yaşındaki iki çocuk annesi Defne Samyeli'nin, Çin’in önemli üniversitelerinden Xiamen Üniversitesi’nde genetik bilimi üzerine çalışmalarını sürdüren bir grup araştırmacı tarafından incelendiği öğrenildi.

DEFNE SAMYELİ AÇIKLAMA YAPTI

Haber sitelerinde gündem olan iddia doğru çıktı. Defne Samyeli, konuyla ilgili açıklama yaparak araştırmacılarla buluşmak üzere Çin'e gideceğini söyledi.

Yıllardır 20'li yaşlarında gibi görünen iki çocuk annesi olan Defne Samyeli fit hali ile Çinli araştırmacıları bile kendine hayran bıraktı.

Çin'in önemli üniversitelerinden Xiamen Üniversitesi'nde genetik bilimi üzerine çalışmalarını sürdüren bir grup araştırmacının, dünyadaki genetik kökenler ve cilt gençliği üzerine farklı ülkelerden örneklerle çalışarak yaptıkları bir araştırmada, Türkiye'den Defne Samyeli'yi inceledikleri ortaya çıktı.

Önümüzdeki aylarda Pekin'e gitmeye hazırlanan Defne Samyeli, burada 4000 kişiye cilt sağlığı ve güzellik konusunda konferans verecek...

Defne Samyeli, konuyla ilgili şunları söyledi:


Gerçekten çok şaşkınım. Bize Orta Doğu'dan ilgi gösterilmesine alışığım ama Uzakdoğu'dan beni takip eden, hatta araştıran böyle bir kadronun olduğunu bilmek ve bir konferansta beni dinlemeye bu kadar çok kişinin geleceğini öğrenmek bana büyük bir sürpriz oldu."Elbette çok sevinçle karşıladığım bir sürpriz. Dünyanın neresinde olursa olsun tutkuyla ilgilendiğim konularda böyle kalabalıkların önüne çıkıp konuşmak benim için büyük mutluluk."

Etiketler :