Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'dan 'şiddet' itirafı! Instagram uzun uzuna açıkladı...

Türkiye güzeli ve başarılı sunucu Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sevgilisinin onayı olmadan bir reklam filmi teklifini kabul ettiği ve şiddet gördüğü iddialarına sosyal medya hesabından açıklık getirdi.

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'dan 'şiddet' itirafı! Instagram uzun uzuna açıkladı...
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 01:23

1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan, Kanal D Ana Haber'de farklı tarzda sunuculuğuyla milyonların sevdiği isim haline gelen Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, 'şiddet' gördüğü iddialarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Annesi gibi güzelliğiyle adından söz ettiren Deren Talu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla 'şiddet' iddialarına açıklık getirdi.

Medya Faresi'nin haberine göre; Sosyal medya hesabından açıklama yaparak iddiayı yalanlayan Talu, "Darp edildiğim ve bu nedenle ayrıldığımız iddiaları tamamen gerçek dışı. Beraberliğimi artık arkadaş boyutuna taşımak, saygı ve sevgi çerçevesinde aldığımız ortak karardı."

Defne Samyeli ve Eren Talu'nun büyük kızı Deren Talu, uzun süredir sosyetik isim Baran Tınaz ile aşk yaşıyor. Romantik pozlarıyla dikkat çeken ikilinin, şiddet iddiasıyla ayrıldığı iddia edildi.

Bir reklam filmi için teklif alan Deren Talu, sevgilisinin onayı olmadan kabul etti. İkili daha sonra arabada tartıştığı ve Tınaz'ın Talu'ya şiddet uyguladığı iddia edildi.

Çıkan şiddet iddiasına Deren Talu'dan cevap gecikmedi.

DARP İDDİALARI KESİNLİKLE YALANDIR

Sosyal medya Instagram hesabından şiddet iddiasıyla ilgili açıklama yapan Deren Talu, "05.04.2023 tarihinde Beyaz TV kanalında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programda Baran Tınaz tarafından darp edildiğim ve bu nedenle ayrıldığımız iddiaları tamamen gerçek dışıdır.

Beraberliğimizi artık arkadaşlık boyutuna taşımak, saygı ve sevgi çerçevesinde beraberce aldığımız ortak bir karardır. Darp iddiaları kesinlikle yalandır.

Bir kadın olarak bırakın şahsıma, hiçbir kadına fiziksel, sözel, duygusal şiddeti tolere etmem söz konusu bile değilken, üç yılımı saygı ve sevgiyle geçirdiğim bir kişinin adının şiddet iddialarına karışmasını üzüntüyle karşılıyorum.

Yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla, bu gerçek dışı iddiaları ekrana taşıyan programcıların sahip olduklarını bildiğim sorumluluk ve görev bilinciyle bir an önce gerekli düzeltmeyi yapmalarını bekliyorum."

Kaynak: medyafaresi.com