Demet Akalın'dan 'MasterChef Tahsin' çirkin sözler! Yarışmacıdan cevap gecikmedi... Ortalık çok karışacak

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Demet Akalın'ın hedefinde bu kez MasterChef yarışmacısı Tahsin Küçük vardı. Ancak, Akalın'ın hiç beklemediği bir yanıtla karşılaştı.

Demet Akalın'dan 'MasterChef Tahsin' çirkin sözler! Yarışmacıdan cevap gecikmedi... Ortalık çok karışacak
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2023 00:17

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Disney Plus'un 'Atatürk' dizisini platformda yayınlamama kararını eleştiren bir kişinin paylaşımını alıntılayarak Demet Özdemir'e sataşmıştı. Sosyal medya hesaplarından yapığı çıkışlarla gündem olmaya devam eden şarkıcı Akalın, bu kez MasterChef'in sempatik yarışmacısı Tahsin Küçük'ü hedef aldı. Ancak yarışmacının Akalın'a verdiği cevap ters köşe oldu.

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanan MasterChef Türkiye, yeni sezonda MasterChef All Star adıyla her akşam izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı yarışmaya sadece jüri üyeleri ve yarışmacılar değil, ekran başında izleyenler de zaman zaman geriliyor.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-001.jpg

Ünlü şarkıcı Demet Akalın da konserlerinden arta kalan zamanlarında MasterChef yarışmasını takip etmesiyle biliniyor. Twitter ve Instagram hesabında yarışma ve yarışmacılar hakkında yaptığı yorumlarla da sık sık gündeme gelen Akalın, bu kez yarışmanın iddialı isimlerinden Tahsin Küçük’ü ağır sözlerle eleştirmesiyle gündem oldu. Ancak yarışmadan gecikmeden gelen cevap ünlü şarkıcıyı küplere bindirecek

‘AŞIRI İTİCİSİNİZ’

MastetChef All Star’ın iddialı yarışmacılarından Tahsin Küçük’ü Instagram hesabından eleştiren ünlü şarkıcı Demet Akalın, yaptığı paylaşımda; "Tahsin, 'şakalaşıyoruz' diyorsun ya aşırı iticisiniz. İnşallah sonuna kadar gidemezsiniz. Gelsin şu şampiyonlar bay" ifadelerini kullandı.

Akalın’ın eleştirisine kayıtsız kalmayan yarışmacı Tahsin, Instagram hesabından şarkıcının paylaşımını hikayesine ekleyerek üzerine düştüğü notla dikkat çekti.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-001.jpg

‘KEŞKE HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSA’

Akalın'ın paylaşımına sessiz kalmayan MasterChef Tahsin ise, "Keşke herkes kendi işini, sadece kendi işini hakkıyla yapsa. Teşekkürler" ifadelerini kullandı. Sosyal medya hesaplarından Akalın-Küçük tartışmasına şahit olan takipçileri, sivri çıkışlarıyla her zaman gündem olan ünlü şarkıcının yanıtını merakla bekliyor.

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan