Demet Evgar'a rol arkadaşı Buğra Gülsoy'dan övgüler! Hayranlığını itiraf etti

Show TV'nin sevilen dizisi Bahar, Demet Evgar'ın performansıyla dikkat çekerken dizideki rol arkadaşı Buğra Gülsoy'dan Demet Evgar için şaşırtan bir itiraf geldi

Demet Evgar'a rol arkadaşı Buğra Gülsoy'dan övgüler! Hayranlığını itiraf etti
Yayınlanma Tarihi : 03 Nisan 2024 19:52

Duvar'daki habere göre; Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Bahar' dizisinde doktor Evren karakterini canlandıran Buğra Gülsoy, hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Dizide can verdiği Evren karakteri en sevilen karakterler arasında yer alıyor.

DEMET EVGAR'A GÖRÜLMEMİŞ ÖVGÜ

Re Touch Mag dergisine konuşan Gülsoy, dizideki partneri Demet Evgar’la ilgili, "Demet olağanüstü yeteneklerle donatılmış, sezgileri çok güçlü bir oyuncu… Her an her şeyi yapabilir. Her an oynadığı karakteri asla bozmadan sahneleri olabildiğince yukarı taşıyabilir. Hayranım kendisine, çok mutluyum onunla çalışmaktan…" dedi.

EVREN VE BAHAR BİRBİRLERİNE ÇOK İYİ GELİYOR

Bahar dizisinde Evren ve Bahar'ın arkadaşlıkları seyircileri de derinden etkilemeye devam ediyor. Dizide Evren'e can veren Buğra Gülsoy bu konuyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Gülsoy dizide Evren ve Bahar’ın ilişkileri hakkında "Evren ve Bahar birbirlerine çok iyi geliyorlar, eğlenmeyi biliyorlar, sohbet etmeyi biliyorlar, birlikte üzülmeyi de paylaşabiliyorlar… Onların ilişkisi sakin sakin, emin adımlarla belirli sıfatlarla tanımlayamayacağımız temiz, saf bir yol içinde ilerliyorlar" diye konuştu.