Demet Özdemir'in Yunanistan çıkartmasının kaynağı belli oldu! Sosyal medya kazancını duyan inanamıyor...

Yunanistan'da aldığı ev ve tadilatı sürecinde harcadığı parayla adından söz ettiren ünlü oyuncu Demet Özdemir'in sosyal medya kazancını duyan kulaklarına inanamıyor.

Demet Özdemir'in Yunanistan çıkartmasının kaynağı belli oldu! Sosyal medya kazancını duyan inanamıyor...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 01:25

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç'la rüya gibi bir düğünle dünya evine giren başarılı oyuncu Demet Özdemir, yaklaşık 8 ay süren evliliğinin ardından soluğu Yunanistan'da almıştı. Başkent Atina'dan ev aldığı ortaya çıkan ve tadilatı süresince dünyanın en pahalı tatil yerlerinden biri olan Mikonos'ta kalan Özdemir'in serveti merak konusu olmuştu. Oyuncu Özdemir'in dizi ve film projeleri haricinde sosyal medyadan da dudak uçuklatan bir kazanca sahip olduğu ortaya çıktı.

maxresdefault-005.jpg

DEMET ÖZDEMİR'İN YUNANİSTAN ÇIKARTMASININ KAYNAĞI BELLİ OLDU

Halk TV'de yer alan habere göre; Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022 tarihinde dünya evine girmiş, evliliklerinin sekizinci ayında ortak bir açıklama yaparak boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.

Ünlü çift, 8 Mayıs'ta Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi'nde 10 dakika süren duruşma ile tek celsede boşanmıştı. İkili, karşılıklı olarak hiçbir şey talep etmemişti.

Sürpriz ayrılığın ardından Yunanistan tatiline giden Demet Özdemir, gönlünü Yunan DJ Sergio'ya kaptırmıştı. Mikonos'ta deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü oyuncu, katıldığı bir partide DJ ile yakınlaşmıştı.

31 yaşındaki güzelden, bir süredir aşk yaşadığı konuşulan Yunan DJ Sergio ilk kare ise geçtiğimiz günlerde gelmişti.

Her yaptığı olay olan ve rol aldığı yapımlardaki başarısıyla gündemden düşmeyen Demet Özdemir'in sosyal medya kazancı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun ınstagram sayfasından yaptığı bir reklam paylaşımından aldığı ücret ağızları açık bıraktı.

Güzel oyuncunun 15 saniyelik reklam ücretini duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; Özdemir, sosyal medya reklam paylaşımlarından tam tamına 200 bin TL kazanıyor.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan