Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ı gururlandıran haber! Duyan 'babasının oğlu' dedi, tebrik etti

Eski model Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın ilk çocukları Ömer Kutluay'ın başarısını duyan kendini tebrik etmekten alıkoyamadı.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ı gururlandıran haber! Duyan 'babasının oğlu' dedi, tebrik etti
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 00:13

Eski model Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın 2009 yılında kucaklarına aldıkları ilk çocukları Ömer Kutluay'ın başarını duyan kendini tebrik etmekten alıkoyamadı. Şener'in sosyal medyadaki paylaşımına yorum üstüne yorum geldi.

Türkiye Gazetesi'de yer alan habere göre; Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve eski model Demet Şener’in 2009 yılında kucaklarına aldıkları ilk çocukları Ömer Kutluay’ın başarısını duyan ‘babasının oğlu’ dedi.

2005-2018 yılları arasında evli kalan Kutluay ve Şener çiftinin dünyaya gelen ilk çocukları Ömer’in başarısını gören tebrik etmekten kendini alıkoyamadı.

Eski model Şener, yaşadığı gururu hesabından şu sözlerle paylaştı: ‘’Bir kaç zamandır içim içime sığmıyordu. Herkese haykırmak istiyordum ama doğru zamanı beklemem gerekti. Canım oğlum @omerkutluay10 bundan sonra dünyanın en büyük kulübünün @realmadridbasket formasını giyecek. Seninle ne kadar gurur duysam azdır. Yolun açık, şansın bol olsun annem. Seni çok seviyorum.’’

0x0-kizilcik-serbeti-yeni-sezon-tarihi-kadroya-dahil-olan-yeni-isimler-ile-yeni-sezona-bomba-gibi-donuyor-kizilcik-1690964845087.jpg

KÜÇÜK KUTLUAY ARTIK REAL MADRİD'DE FORMA GİYECEK

Şener’i mutlu gününde sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Seren Serengil, ‘Ay çok mutlu oldum. Göğsümüzü kabartacak desene’ yorumunda bulunurken, Pınar Altuğ, ‘Bravo’ dedi.

Öte yandan, Özge Ulusoy, Ece Zaim ve Ebru Destan da tebriklerini sosyal medya üzerinden iletti.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan