Deniz Çakır ve Bilgehan Baykal'ı tanıştıran ünlü belli oldu! Büyük aşkı o başlatmış

Ünlü oyuncu Deniz Çakır ile iş insanı Bilgehan Baykal görkemli bir düğünle evlendiler. Ünlü oyuncu Deniz Çakır ile iş insanı Bilgehan Baykal'ı tanıştıran ünlü isim de belli oldu

Deniz Çakır ve Bilgehan Baykal'ı tanıştıran ünlü belli oldu! Büyük aşkı o başlatmış
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2023 14:32

Ünlü oyuncu Deniz Çakır ile iş insanı Bilgehan Baykal, dün Sarıyer’deki bir orman evinde 200 kişinin huzurunda mutluluğa ‘evet’ dedi. 


Oyuncu Çakır’ın nikah şahidi Zuhal Olcay çifte evlilik cüzdanını taktim ederken yaptığı konuşmada aşkın mimarı olduğunu söyledi. Oyuncu ve şarkıcı Olcay, “Benim için çok anlamlı bir nikah bu. Deniz’in çok çok seviyorum. Bilgehan seni yeni tanıdım ama seni de çok seviyorum. Tanışmalarına neden olduğum için çok gurur duyuyorum. Belki de hayatımda yaptığım en güzel iş. Hayatta gerçekten mutlu olabilmenin ve mutluluğa katkıda bulunabilmenin dışında çok da bir şeyin önemli olduğunu düşünmüyorum. Hep mutlu olun. Allah hiç ayırmasın.” İfadelerini kullandı. 

Gelinlik modacı Saraçoğlu imzası taşıyor

t24.com.tr'de aktarılanlara göre; Gelinlik modacı Gamze Saraçoğlu imzası taşıyor olsa da, Helenistik dokunuşlar tamamen güzel gelin Deniz Çakır'a ait.