Dilan Çiçek Deniz'in eski nişanlısından tepki çeken hareket!

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz nişanlısı Thor Saevarsson'un kıskançlık krizlerine dayanamayınca nişan atmış ve birlikteliği sonlandırmıştı. Thor oyuncu Dilan Çiçek Deniz'i çabuk unuttu. Ortaya çıkan görüntüler bu kadarına da pes artık dedirtti!

Dilan Çiçek Deniz'in eski nişanlısından tepki çeken hareket!
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2022 15:46

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle ünlenen Dilan Çiçek Deniz, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisiyle seyirci karşısındaydı. Dilan Çiçek Deniz'in bu dizisi reyting canavarına yenilmiş ve dizi final yapmıştı.

Dilan Çiçek Deniz sadece iş hayatıyla değil özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Dilan Çiçek Deniz'in evleneceğine yönelik haberlerin ardı arkası kesilmiyordu. Ancak beklenmedik bir şekilde Dilan Çiçek Deniz evlenmekten vazgeçti.

İRLANDALI DAMADI BIRAKTI!

Evlilik hazırlığı yapan Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ayrılık kararı aldı. Son günlerde Kal filmindeki ateşli sahneleriyle gündeme gelen Deniz, sevgilisinin kıskançlık krizlerine dayanamayıp nişan attı.

Birbirlerini sosyal medyadan da silen çiftten Saevarsson, Kuruçeşme'deki bir mekanda iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken yakalandı.

İRLANDALI DAMAT ALEMLERE AKTI!


 Dilan Çiçek Deniz'in eski nişanlısı Thor Saevarsson, otomobiline binmeden önce arkadaşlarıyla vedalaştı. Bu sırada Saevarsson'ın, bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışması dikkat çekti.

157041-x.webp

O anların çekildiğini gören Deniz'in eski nişanlısı muhabirlerle de gerilerek fotoğrafları sildirmeye çalıştı.

Magazin D'de yer alan haberi gören Işın Karaca ise bu olaya "Pes" diyerek tepki gösterdi.