Dilan Polat'ı daha önce hiç böyle görmediniz! Gözyaşları sel oldu...

Ünlü fenomen Dilan Polat, yaptığı son paylaşımla magazin dünyasında olay oldu. Polat'ın ağlamaktan konuşurken zorlandığı video sonrası yaptığı hareket ise merak uyandırdı.

Dilan Polat'ı daha önce hiç böyle görmediniz! Gözyaşları sel oldu...
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 00:28

Yaptığı her paylaşımla gündem olan ünlü fenomen Dilan Polat, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla da adından söz ettirdi. Ağlamaktan konuşmakta güçlük anlarını paylaşan fenomen Polat'ın halini görenler ne diyeceğini bilemedi.

Haber3'te yer alan habere göre; Ünlülerin doğum fotoğrafçılığını yapan Dilan Polat, ablasıyla birlikte açtığı güzellik merkeziyle bir anda yükselişe geçti ve kısa sürede inanılmaz bir şöhrete ve zenginliğe kavuştu.

Kocası Engin Polat'ın ayağını öpmesi, aldığı pahalı hediyeler, doğum günlerinde gösterişli kutlamalar ve daha pek çok detayla dikkat çeken iş kadını Dilan Polat zor günler geçiriyor.

0x0-kizilcik-serbeti-yeni-sezon-tarihi-kadroya-dahil-olan-yeni-isimler-ile-yeni-sezona-bomba-gibi-donuyor-kizilcik-1690964845087-001.jpg

Sosyal medyada her anını paylaşan ve son olarak 'Enerci' adlı bir şarkı da çıkaran Dilan Polat bir video paylaştı.

Konuşurken ağlamaya başlayan fenomen "Biraz yokum, biraz kendi içimde ulaştığım şeyler var bir süre uzak kalmak bana iyi gelecek" dedi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Dilan Polat'ın bu açıklaması sevenlerini üzdü. Dilan Polat sosyal medya hesabını da askıya aldı.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan