'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' dedi, mal varlıklarına el konuldu

Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yönelik yürütülen soruşturmaların ardından sosyal medya fenomenleri diken üstünde durmaya devam ediyor. Son olarak 'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' diyen iş insanı Neslim Güngen'in mal varlığına el konuldu.

'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' dedi, mal varlıklarına el konuldu
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 23:51

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat ve eşi Engin Polat'a yönelik yürütülen operasyonun ardından sosyal medya fenomenleri mercek altına aldın. Aralarında Bahar-Nihal Candan kardeşler ve Eylül Öztürk'ün de yer aldığı birçok sosyal medya fenomenin mal varlığına el konuldu. Son olarak 'Dilan Polat'ı sektöre ben soktum' diyerek dikkatleri üzerine çeken güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen hakkında soruşturma başlatıldı. 

adsiz-005.png

Açıklaması Mal Varlığında Etti

Haberler.com'un haberine göre; Sosyal medya fenomenlerine yönelik yürütülen soruşturmalara bir yenisi daha eklendi. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca 127 güzellik salonu bulunan Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen hakkında soruşturma başlatıldı. Güngen çiftinin mal varlıklarına el konuldu. Neslim Güngen, geçtiğimiz günlerde "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum. Kendi ayağıma sıktım. Destek istediğinde yardımcı oldum, cihazlarımı ona geliş fiyatıyla sattım." demişti.
adsiz2-003.jpg

Etiketler :