Dilan Polat'ın avukatından dikkat çeken 'kara kapa' açıklaması! Çok net konuştu...

Bir süredir haklarında kara para akladıkları iddia edilen medyatik çift Dilan ve Engin Polat'ın avukatı ilk kez konuştu. 'Müvekkillerimin beyanlarına bağlıyım' diyen avukat Çağdaş Çelik, kapa para akladıkları kanıtlanırsa ben de çekilirim' dedi.

Dilan Polat'ın avukatından dikkat çeken 'kara kapa' açıklaması! Çok net konuştu...
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2023 20:13

'Bazen AVM'de 750 bin TL harcıyorum' ifadelerinin ardından birçok ünlü ismin tepkisini çeken Dilan Polat, bir süredir eşi Engin Polat ile kara para akladıkları iddiasıyla gündemden düşmüyor. Son olarak mal varlıklarına el konulan ünlü çiftin avukatı ilk kez iddia edilen kara para aklama olayları hakkında konuştu. 

'Sade Vatandaş' isimli YouTube kanalına konuk olan avukat Çağdaş Çelik, müvekkilleri Dilan Polat ve Engin Polat hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya-003.jpg

'Kara Para Aklama Kanıtlanırsa Ben de Çekilirim'

Avukat Çelik ünlü çiftle ilgili; "Kara para aklama olduğu dosyada delilleriyle net olarak ortaya konulursa ben de net olarak çekilirim" dedi.

'Müvekkillerimin Beyanlarına Bağlıyım'

Çelik, "Müvekkillerimin beyanlarına bağlıyım, güvenmek zorundayım. Müvekkilimin bana 'kara para aklama yok' demesi ben bu belgeleri görene kadar, deliller ortaya konulana kadar geçerlidir" şeklinde konuştu. 

Etiketler :