Düğün Dernek'i sollayacak Bir Sivas komedisi olan ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor

Sivas'ta çekilen Düğün Dernek filminin ardından yeni bir komedi daha.. Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği ‘Sil Baştan Kaynanam’ Sivas'ta çekilirken şimdiden büyük ilgi çekmişe benziyor

Düğün Dernek'i sollayacak Bir Sivas komedisi olan ‘Sil Baştan Kaynanam’ geliyor
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2022 20:28

Sivas'ta çekilen filmler arasına 'Sil Baştan Kaynanam' filmi de katıldı. Vizyon için gün sayan film 9 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Tanıtım filmi ve afişiyle duyurulan filmin kadrosundaki isimlerde belli oldu. Algı Eke ve Alper Saldıran filmin başrollerinde yer alırken.  Filmde Zeynep Eronat, Asuman Dabak, Ünal Yeter, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Yeşim Dalgıçer, Gökçe Özyol, Barış Başar, Irmak Aydın, Elif Melda Yılmaz, Billur Yılmaz, Emir Sefa Yıldırım gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

FİLMİN KONUSU NEDİR?

1111-212x300.jpg

Öte yandan TV100 ekibinden Birsen Altuntaş filmin hikayesiyle ilgili bilgileri de paylaştı. Buna göre; Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği ‘Sil Baştan Kaynanam’da iyi huylu bir gelinken, hafızasını kaybetmesiyle bir canavara dönüşen ve kaynana zulmünden kurtulmaya çalışan Ceylan (Algı Eke) ile, annesiyle eşinin arasını bulmaya çalışırken ikisi tarafından da ezilen Ünal’ın (Alper Saldıran) kahkaha ve macera dolu serüveni anlatılıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş