Dünya Güzeli Azra Akın'dan müjde! İkinci kez aynı heyecanı yaşayacak...

2002 Miss World'de 'Dünya Güzeli' unvanını alan Azra Akın ikinci kez anne oluyor. Akın, ilk bebeğini 5 sene önce kucağına almıştı.

Dünya Güzeli Azra Akın'dan müjde! İkinci kez aynı heyecanı yaşayacak...
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2023 21:56

1932'de Keriman Halis'in ardından Türkiye'ye 'Miss World' unvanını ikinci kez getiren manken ve oyuncu Azra Akın ikinci kez anne oluyor. Atakan Koru ile 2017'de nikah masasına oturan Akın, ilk bebeğini 5 sene önce kucağına almıştı. 4 aylık hamile olan Akın, müjdeli haberi yaz tatilinde aldıklarını söyledi. 

adsiz-003.png

'Kendimizi Çok Şanslı Hissettik'

Show TV'de yayınlanan 'Pazar Sürprizi' adlı programa konuk olan Türkiye ve Dünya Güzeli Azra Akın, hamile olduğunu açıkladı. İkinci kez anne olacak olmanın heyecanını paylaşan Akın; "Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim'' dedi.

adsiz2-007.jpg

'Cinsiyeti Belli Ama Doğumda Öğrenmek İstiyoruz'

4 aylık hamile olan Akın, bebeğinin cinsiyetinin belli olduğunu ancak öğrenmek için doğumu beklediklerini belirterek; "Doktorumuz cinsiyeti biliyor ama biz bilmek istemiyoruz. Demir'in hamileliğinde olduğu gibi doğumda öğrenmek istiyoruz. Hamileliğin ilk 3 haftası zor geçti. Yorgun bir dönem geçirdim. İsteksizlik, olumsuz bir ruh hali ve depresyon hali yaşadım ama son birkaç haftadır gayet iyiyim" ifadesini kullandı. 
 

Etiketler :