Durumunun ağır olduğu söyleniyordu. Sergen Deveci'den fotoğraflı açıklama

Amasya'da, turneden dönen tiyatro ekibini taşıyan minibüsün TIR’a çarpması nedeniyle yaşanan kazada ağır yaralanan Sergen Deveci hasta yatağından son halini paylaştı. Oyuncunun hayranlarından da geçmiş olsun mesajları yağdı.

Durumunun ağır olduğu söyleniyordu. Sergen Deveci'den fotoğraflı açıklama
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2022 18:57

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Oyuncu Sergen Deveci hakkındaki iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı. Sergen Deveci'nin durumunun çok ağır olduğu öne sürülmüş ve oyuncunun hayranları bu haberlere çok üzülmüştü.

Sergen Deveci'nin yaptığı açıklama şu şekilde

Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum sadece. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim. 2'nci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin

Sergen Deveci'nin hasta yatağından paylaştığı fotoğraf ise şu şekilde

ekran-goruntusu-2022-11-24-171337-82ev.png