Ebru Polat'tan dikkat çeken Selin Ciğerci itirafı: Beni ağlayarak arayıp...

Son dönemde yaptığı paylaşımlarla ve cesur sosyal medya pozlarıyla dikkat çeken Ebru Polat katıldığı 'Gıybet Mi?' programında Gökhan Çıra ile ayrılığı sonrası gündemden düşmeyen Selin Ciğerci hakkında dikkat çeken bir itirafta bulundu

Ebru Polat'tan dikkat çeken Selin Ciğerci itirafı: Beni ağlayarak arayıp...
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 16:13

Birbirinden cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen Ebru Polat yine gündemi sarstı. Selin Ciğerci hakkında açıklamalarda bulunan Ebru Polat magazin gündemini adeta alt üst etti.

Gıybet mi? Programına katılan Ebru Polat, Selin Ciğerci hakkında şunları söyledi.

"Kendi yazdığım şarkıyı Selin'in yanında olmak için, çok zor günler geçiriyordu, herkes ona sırtını dönmüştü. Ağlayarak beni arayıp benim yanımda olur musun demişti. 'Üzerime çok geliyorlar, beni harcamaya çalışıyorlar' dediğinde yumuşak karnım vardır, kıyamam.

Sahip çıkmak isterim insanlara. İyi de bir kızdı. Kendime ayırdığım bir şarkıyı ona hediye ettim. Ondan sonra düete dahil oldum. Sonra bir aramız bozuldu, kızdım. Çekeceğim bu şarkıyı dedim. 5 kuruş kazanmadım, Selin'e de yaptığın yanlış dedim. Sen bize düşman gibisin orada pişman olmuştum" dedi.

Ebru Polat "Selin'i de anlıyorum bazen kafası geliyor gidiyor. Düşmanlığım yok kırıldık, incindik. Bir yerde Selin arkamdan 'Bu ne kadara gelse ben yarısına gelirim' demiş. Onu dinlemeden saldırdım, sinirlendim" açıklamasında bulundu.

Selin Ciğerci'nin iddialara nasıl bir yanıt vereceği merak konusu olmuş durumda. 

Kaynak:haber3.com