Erkan Kolçak Köstendil’den ağlatan konuşma: ‘Çocuğun olduğunda anlarsın’ demişlerdi

Bir dönem Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakteriyle gönüllerde taht kurmuştu. Erkan Kolçak Köstendil yaptığı açıklamayla herkesi duygulandırdı.

Erkan Kolçak Köstendil’den ağlatan konuşma: ‘Çocuğun olduğunda anlarsın’ demişlerdi
Yayınlanma Tarihi : 06 Ocak 2023 00:41

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunuculuğunu üstlendiği ‘Empati’ programının konuğu oldu. Programın bir bölümünde Taylan’ın “Babanı erken yaşta kaybettin” demesi üzerine Köstendil, “Babayı kaybetmenin yaşı yok. Dün olsa yine erken kaybettim derdim. Ben 20 yaşındaydım, ama 6 yaşında kaybetmiş bir çocuk, ne erken yaşı diyebilir. Sağ olsaydı şu anda ve dün vefat etseydi, erken kaybettim derdim, doyulmaz çünkü. Kendi çocuğun olduğu zaman, hadi ya baba bu kadar seviyor muydun beni ya, bu kadar seviyordun diye düşünüyorsun! Çocuğun olunca anlarsın diyorlar ya, maalesef öyle oluyor” ifadelerini kullandı.

erkan-kolcak-kostendilden-duygusal-konusma-cocugun-oldugunda-anlarsin-demislerdi-1.png

BABASINI DUYGU YÜKLÜ SÖZLERLE ANDI

39 yaşındaki oyuncu, “Benim babam çok yoğun bir insandı döneminde Osmangazi Belediye Başkanı Yardımcısıydı, Fen İşleri Müdürü’ydü; deli gibi çalışan bir adamdı, hep çok yoğundu ve bizim Bursaspor’da idmanlarımız uzaktaydı, 40 dakika falan gidersin yani. Her idman kale arkasından gelir idmanı izler, işine geri dönerdi. Şu an anlayabiliyorum, ne büyük bir olay…” sözleriyle babasına olan özlemini, minnetini ve sevgisini aktardı.

Kaynak: all.com.tr