Erol Evgin’den bıyıklı imaj… İlk yorum en yakın arkadaşı Emel Sayın'dan geldi

Ünlü sanatçı Erol Evgin, sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü ve bıyıklı fotoğrafını paylaştı. Erol Evgin'in fotoğrafına ilk yorum ise yakın arkadaşlarından biri olan şarkıcı Emel Sayın'dan geldi.

Erol Evgin’den bıyıklı imaj… İlk yorum en yakın arkadaşı Emel Sayın'dan geldi
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2023 14:42

Türk pop müziğinin usta ismi Erol Evgin, kişisel Instagram hesabından nostaljik bir paylaşımda bulundu. Eski günlerini yad eden sanatçıya ilk yorum meslektaşı Emel Sayın’dan geldi. 

1969 yılında ilk 45’lik plağını çıkaran Erol Evgin, Çiğdem Talu ve Melih Kibar ile birlikte çalıştı. Bu çalışma Türk müziğine “İşte Öyle Bir Şey” , “Sevdan Olmasa” , “Bir de Bana Sor” gibi eserleri getirdi. 

Evgin, “İşte Öyle Bir Şey” ve “Söyle Canım” adlı 45’lik plakları ile Altın Plak Ödülü’nü kazandı. Günümüzde de severek dinlediğimiz birçok şarkısı bulunan ünlü sanatçı, 1980-1984 yılları arasında oyunculuk da yaptı. Evgin, Haldun Dormen’in yazıp yönettiği Hisseli Harikalar Kumpanyası’nda 400 kez, Şen Sazın Bülbülleri adlı müzikalde 200 kez başrol oyuncusu olarak sahneye çıktı. Bunun yanı sıra “Erol Evgin Show” , “Bir Şarkısın Sen” gibi programlar da sundu. 

“HER ERKEĞİN BIYIK BIRAKTIĞI BİR DÖNEM VARDIR”


Turkiyegazetesi.com.tr'deki habere göre; Şimdilerde de müzik çalışmalarını sürdürmeye ve konser vermeye devam eden 76 yaşındaki Türk pop müziğinin duayen ismi, son olarak sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi. 

Türk pop müziğinde unutulmaz şarkılara imza atan Evgin, Instagram hesabından yayınladığı nostaljik karelere bir yenisini daha ekledi. 

Evgin, yıllar önce çekilen bıyıklı bir fotoğrafını, 'tbt' etiketi ile sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Altına ise “Gülmeyin! Hemen her erkeğin bıyık bıraktığı bir dönem vardır!” notunu düştü. 

İşte Erol Evgin'in sosyal medyada takipçilerinden tam not alan gençlik fotoğrafı

erol-evgin-biyikli-imaj-1.jpg

Usta sanatçının fotoğrafına kısa sürede onlarca beğeni gelirken, meslektaşı Emel Sayın “Kusura bakma” yazarak gülme emojisi koydu. Evgin’in takipçileri “Bir insan hep mi yakışıklı olur, harikasınız” , Bıyıklı haliniz de güzel” gibi yorumlar da yaptı.

Etiketler :