Eşinin hazırladığı sürprizle gündem olmuştu! Fatih Altaylı’dan Dilan Polat’a destek

Lüks hayatı ve aldığı hediyelerle gündemden düşmeyen Dilan Polat geçtiğimiz günlerde eşinin hazırladığı sürprizle sosyal medyada tepkilere yol açmıştı. "Eşi uçak aldı" haberleri nedeniyle Cüneyt Özdemir'in hedefi olan Polat'a Fatih Altaylı destek çıktı

Eşinin hazırladığı sürprizle gündem olmuştu! Fatih Altaylı’dan Dilan Polat’a destek
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2023 17:03

Lüks hayatı ve aldığı hediyelerle gündemden düşmeyen Dilan Polat geçtiğimiz günlerde eşinin hazırladığı sürprizle çok konuşulmuştu. “Eşi uçak aldı” haberleri uzun süre gündem olan ve Cüneyt Özdemir tarafından eleştirilen Dilan Polat’a Fatih Altaylı’dan destek geldi. 

Cüneyt Özdemir’in de eleştiride bulunduğu Polat’a Fatih Altaylı destek verdi. “Bütün bu olan bitenin suçlusu Dilan Polat mı?” diyen Altaylı “Dilan Polat olmasaydı Türkiye şahane bir yer mi olacaktı? Herkes çok kalite mi olacaktı? İzleyen izlesin.” dedi.

engin-polat-esi-dilan-polata-evlilik-yil-donumunde-luks-hediye-2.jpg

Bir dijital medyaya konuşan ve sosyal medyada gündem olan açıklamasında Altaylı “Karıma uçak aldım, onu aldım, bunu aldım. Yatak odası filan bunlar garip bana göre ama millet de bunu istiyorsa şükredelim biz Dilan Polat’lara. Bunları bu kadar sert ve hakaretlerle eleştiremize gerek yok” sözlerine yer verdi.

fatih-altaylidan-secim-iddiasi-secimler-en-az-6-ay-muhtemelen-bir-yil-ertelenecek.jpg

Kocası Engin Polat’ın evlilik yıl dönümlerine özel olarak hazırlattığı sürprizleri sosyal medya hesabından tek tek paylaşan Dilan Polat’ın çiçeklerle süslenmiş uçaktaki fotoğrafları dikkat çekmişti.

engin-polat-esi-dilan-polata-evlilik-yil-donumunde-luks-hediye-1.jpg

Etiketler :