Etek giyip oje sürdüğü için linç edilen Uraz Kaygılaroğlu kendisini hedef alanlara ders verdi!

Oynadığı dizilerle sevilen oyunculardan biri olan Uraz Kaygılaroğlu ojeli ve etekli fotoğraflarıyla hedef haline gelince isyan etti! ''Kulağımı 16-17 yaşlarımda deldirdim, tarzımı değil, işimi beğeninize sunuyorum'' diyerek hakaret edenlere sert çıktı!

Etek giyip oje sürdüğü için linç edilen Uraz Kaygılaroğlu kendisini hedef alanlara ders verdi!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 16:01

Uraz Kaygılaroğlu son dönemin en sevilen oyuncularından biri. Sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla da gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde etekli fotoğrafıyla olay olan oyuncu bu kez de ojeli fotoğrafıyla gündemde. Sosyal medyada hedef olan oyuncu kendisine yönelik hakaretlere isyan etti.

Instagram hesabından takipçilerine seslenen Uraz Kaygılaroğlu 'Tavrıyla değil işiyle değerlendirilmesini' istedi.

Yakışıklı oyuncu, gündeme oturan ojeli tırnakları hakkında şunları söyledi:

Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya’nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum. Ne yapmaya çalışıyormuşum. İnsanlara kötü örnek oluyormuşum.

640xauto.jpg

10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövme yaptırdığım dövmeler yaptırdım. Böyle biriyim ben ama bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım, çırpmadım, vergi kaçırmadım. Kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil, işimi beğeninize sunuyorum. Tabii bunların hepsi göreceli şeyler, beğenip beğenmemek çok kişisel, saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez.


Kızdım ve kırıldım açıkçası… Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim, eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse, insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz. İş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. O yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Haydi işiniz gücünüz rast gitsin.

ÜNLÜLER DESTEK YAĞDIRDI

Öte yandan Uraz Kaygılaroğlu'nun çıkışına Hazal Kaya, Pelin Akil, Hasibe Eren, Caner Özyurtlu, Serel Yereli, Burcu Biricik gibi isimlerden destek yağdı. Uraz Kaygılaroğlu'na bir destek de, eski eşi Melis İşiten gibi ünlü isimler destek verdi.

Kaynak: Mynet.com