Evlatlıktan reddedildiği iddia edilen Nagihan Karadere sessizliğini bozdu

Survivor'a adını yazdıran milli atlet Nagihan Karadere'nin evlatlıktan reddedildiği iddia edilmişti. Erkek kardeşinin sosyal medya paylaşımlarından sonra çıkan haberlere karşı sessizliğini bozan Karadere, topu kardeşine attı.

Evlatlıktan reddedildiği iddia edilen Nagihan Karadere sessizliğini bozdu
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 23:07

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanacak olan 'Survivor All Star 2024' için sıkı bir hazırlık programı içinde olan Nagihan Karadere, büyük bir haberle sarsılmıştı. Survivor tarihine adını yazdıran milli atlet, erkek kardeşi Fehmi Karadere'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımların ardından 'evlatlıktan reddedildi' haberleriyle gündem olmuştu. Bir süre sessizliğini koruyan Karadere, konuya ilişkin ilk kez konuştu.

Haberler.com'un haberine göre; Dün akşam katıldığı bir davette konuşan Karadere, reddedilme iddiasını yalanlayarak kardeşi dışında anne ve babasıyla sorun olmadığını belirtti.

adsiz2-002.jpg

'Ailem Sabancı Değil, Koç Değil'

Karadere, evlatlıktan reddedildiği iddiasını yalanlayarak "Bu durum yüzünde toparlanıyorum, konuşmakta zorlanıyorum. Yalan bir haber, kardeş arasında yaşanan bir gerilim. Annem ve babam hüngür hüngür ağlıyor bizim adımıza nasıl böyle bir şey yapar diye. Ailem 'Sen bizim canımızsın, kanımızsın. Seninle gurur duyuyoruz' diyor. 70 yaşındaki adam hüngür hüngür ağlıyorsa benim yapacak bir şeyim yok. Açıklamayı pazar günü yapmış. Pazar günü neyin mahkemesine başvurabilir? Evlatlıktan reddedilme gibi bir durum olamaz. Mirastan reddedilme tamam da benim ailem Sabancı değil Koç değil" dedi.

adsiz3.jpg

'Kardeşim Rakiplerimden Çetin Çıktı'

Kardeşlerinin isteklerini karşılayamadığı için aralarında sorun olduğunu söyleyen Nagihan Karadere, "Kardeşim bazı isteklerde bulundu ben de karşılayamayacağımı söyledim. İstekleri benim boyumu aşan şeyler olduğu için gidip çalışmasını istedim. Ben kendisi çalıştığında ona destek olacağımı söyledim ama konu buralarda geldi. Çok üzücü bir durum. Ailemi, kendimi ve çocuğumu herkesten önce düşünmek zorundayım. Ben bu zamana kadar fazlasını yaptım ama gidip de çocuğumun rızkını veremem. Çocuk gibi bir şey olmadı diye de gemileri yakmanın anlamı yok. Ailemle konuşuyorum sorun yok. Ben yarışmaya gideceğim ve psikolojim çok önemli. Kardeşim sağ olsun rakiplerimden daha çetin çıktı. Kardeşim benden yüksek meblağlı arabalar istedi. Ben geçmişte aldım, düğününü yaptım. Babam dahi 'sen fazlasını yaptın ben senden bir şey isteyemem' diyor. Ben ilk yarışımda kazandığım altını bile getirip anneme vermiş bir insanım" ifadelerini kullandı.
 

Etiketler :