Ezgi Mola çok üzüldü. 2.köpeği de hayatını kaybetti.

Ezgi Mola bir köpeğini daha kaybetti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ezgi Mola yürekleri dağladı

Ezgi Mola çok üzüldü. 2.köpeği de hayatını kaybetti.
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2022 21:48

Ezgi Mola, köpeklerini çok seven bir isim. Geçtiğimiz yıl bir köpeğini kaybeden Ezgi Mola bir köpeğini daha kaybetti. Sosyal medya hesabından acısını paylaşan güzel oyuncuya takipçilerinden baş sağlığı mesajları yağdı.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; Mola'nın bir süredir hasta olduğu bilinen köpeği Kuki hayatını kaybetti. Mola, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Oyuncu, daha önce de köpeği Suşi'yi kaybetmenin acısını yaşamıştı. Mola, Kuki'nin ölüm haberini Instagram'dan duyurdu.

Ünlü oyuncu, geçen yıl da köpeği Suşi'yi kaybetmenin acısıyla sarsılmıştı. Mola, üzüntüsünü takipçileriyle paylaşmış ve köpeğine "Teşekkürler Suşi'm..." sözleriyle veda etmişti.  Mola'nın gönderisine takipçileri başsağlığı mesajlarıyla yanıt vermişti.

SÖZLERİ YÜREKLERİ DAĞLADI!

231120221942563098776-1.jpg

Kuki'yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Mola, Instagram hesabından köpeği ile art arda fotoğraflarını paylaştı.  Oyuncu, paylaşımına "Selam söyle Suşi’ye! Ben napıcam şimdi Kuki..." notunu düştü. Mola'nın gönderisinin altına oyuncu arkadaşlarından destek ve başsağlığı mesajları yağdı.