Ezgi Mola meğer çok fakirmiş. Özel hayatıyla ilgili ilk kez konuştu.. Bir yardımsever sayesinde okudum

Ezgi Mola üniversite öğrencilerine destek çağrısında bulundu, kendi öğrenim yıllarında yaşadığı zorlukları anlattı. Bir hayırsever sayesinde burslu okuduğunu anlatan Ezgi Mola anlattıklarıyla herkesi duygulandırdı.

Ezgi Mola meğer çok fakirmiş. Özel hayatıyla ilgili ilk kez konuştu..  Bir yardımsever sayesinde okudum
Yayınlanma Tarihi : 23 Aralık 2022 15:29

Üniversite öğrencilerin destek olmak için yaşama geçirilen Askıda Ne Var platformunun 10. yıl tanıtımında başarılı oyuncu Ezgi Mola'da yer aldı. Üniversite öğrencilerine destek verilmesi için çağrıda bulunan Mola öğrencilik yıllarına yönelik çarpıcı itiraflarda bulundu.

Üniversitede kendisine de kimliğini bilmediği biri tarafından burs verildiğini söyleyen Ezgi Mola, tanıtım filminde yer alan “Sen Bensin, Ben de Senim. Sana Ne yaparsam kendime yapmış sayarım” sözünün anlamını üniversite yıllarında öğrendiğini açıkladı. 

Ezgi Mola açıklamasının devamında "Bence iyiliği, sevgiyi, bir karanfil gibi elden ele uzatmak, paylaşmak gerek. Ve bu sene 10’uncu yılını kutlayan Askıda Ne Var sosyal girişimi bunu çok güzel yapıyor, binlerce gönüllüsüyle öğrencilere destek oluyor.” ifadelerine yer verdi.