Ezgi Mola'nın büyük kabusu! Asansörde arkamda bir karaltı belirdi diyerek yaşadığı dehşeti anlattı

Masumlar Aparmanı dizisiyle hafızalara kazınmıştı. Ezgi Mola yaşadığı skandal taciz olayını anlattı.

Ezgi Mola'nın büyük kabusu! Asansörde arkamda bir karaltı belirdi diyerek yaşadığı dehşeti anlattı
Yayınlanma Tarihi : 09 Aralık 2022 01:24

Oyuncu Ezgi Mola kendisini 7 yıl boyunca takip ederek taciz mesajları gönderdiğini iddia ettiği şahıs hakkında açtığı davanın duruşmasına katıldı. Mola, "Asansörün orada arkamda bir karaltı belirdi. Tam asansörün kapısı açıldı içeri girmeden bir baktım yine o. Yıllar sonra yine oydu. O kadar korktum ve gerildim ki" diyerek yaşadığı korku dolu anları paylaştı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Mola’nın iddiasına göre, 2016 yılında bir oyununa gelen K. K., kendisini tanıttı ve çiçek verdi. K., o günden sonra Ezgi Mola’nın tüm oyunlarına gelmeye başladı.

328.jpg

'BENDEN NE İSTİYORSUN?'

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkan K.,, “Bir şey konuşmak istiyorum” dedi. Ezgi Mola “Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?” diyerek tersledi.

İKİ AY UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLMİŞTİ

K. K., iddiaya göre Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, “Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin” diyerek kaportayı tekmeledi.

Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Ezgi Mola’yı haklı bularak K. K.’ye iki ay uzaklaştırma kararı verdi.