Fahriye Evcen'in paylaştığı üniversite yıllığı sosyal medyada gündem oldu

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun rolüyle seyirci karşısına çıkan Fahriye Evcen sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Son olarak üniversite yıllarına ait okul yıllığını paylaşınca güzel oyuncu gündem olmayı başardı

Fahriye Evcen'in paylaştığı üniversite yıllığı sosyal medyada gündem oldu
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2022 00:20

Fahriye Evcen son dönemin en çok sevilen oyuncularından biri. Oynadığı dizilerle adından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen günümüz oyuncuları gibi iyi bir sosyal medya kullanıcısı.

Mutlu bir evliliği olduğunu bilmeyen yok.

Kendisi gibi oyuncu eşi Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği olan, oğulları Karan'ın ardından şimdilerde ikinci çocuk heyecanı yaşayan Fahriye Evcen'in üniversite yıllarına ait olan okul yıllığı yeniden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

640xauto.jpg

Mynet.com'un haberine göre; 2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olan Fahriye Evcen, kep töreninde kız arkadaşlarıyla peş peşe pozlar vermişti. Eğlenceli pozlarıyla dikkat çeken Evcen'in üniversite için hazırlanan yıllığındaki bir detay dikkat çekmişti.

Evcen'in diğer öğrencilerin yanı sıra okul yıllığında hiçbir arkadaşının yorum yazmaması dikkat çekmişti. Evcen'in boş kalan anı kısmına ise okul tarafından "Arkadaşımıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyoruz" yazıldı.

640xauto-001.jpg

O dönem oyunculuk kariyerine başlayan Evcen'in yoğun iş temposundan dolayı okula gidemediği bu yüzden de pek arkadaşının olmadığı ileri sürüldü.

Kaynak: Mynet.com