Farah Zeynep Abdullah havuz başındaki pozuyla büyüledi! Takipçileri beğeni yağmuruna tuttu...

'Bergen' filmiyle uluslararası başarı elde eden güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın havuz başındaki pozunu gören beğenmekten kendini alıkoyamadı.

Farah Zeynep Abdullah havuz başındaki pozuyla büyüledi! Takipçileri beğeni yağmuruna tuttu...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 23:05

Son olarak 'Bergen' filminde yer alan 33 yaşındaki oyuncu Farah Zeynep Abdullah, uzun bir süredir objektiflere yansımıyordu. Farklı tarzıyla sık sık gündem olan oyuncu Abdullah, şimdilerde yazın tadını çıkarıyor. Havuz başında çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan oyuncunun güzelliğini gören beğenmekten kendini alıkoyamadı. 

FARAH ZEYNEP ABDULLAH HAVUZ POZUYLA ADETA BÜYÜLEDİ

Gecce.com.tr'de yer alan habere göre; Türk televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden Farah Zeynep Abdullah, tatil anlarını sosyal medya hesabından paylaştığı son pozuyla gündemde. 33 yaşındaki ünlü oyuncu, havuz başında bikinisiyle güneşlenirken çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Bu poz, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya.jpg

Farah Zeynep Abdullah'ın, denizin ve güneşin tadını çıkardığı bu anıyı paylaşarak takipçileriyle paylaşımını, onların beğenisine sunduğu görülüyor. Ünlü oyuncunun sağlıklı ve fit görünümü, hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan