Gören ATV sunucusu Esra Erol sanıyor! Oysa değil... Büşra Pekin'in son hali şaşırtıyor

Verdiği kilolar ve yaptırdığı estetik operasyonlarla adından söz ettiren Büşra Pekin, bambaşka birine dönüştü ve değişimini sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla herkese gösterdi. Büşra Pekin'i görenler Esra Erol sandılar.

Gören ATV sunucusu Esra Erol sanıyor! Oysa değil... Büşra Pekin'in son hali şaşırtıyor
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2023 14:45

Konuk olduğu ‘En Son Babalar Duyar’ dizisiyle kamera önü ilk oyunculuk deneyimine adım atan Büşra Pekin’in yıldızı, Çok Güzel Hareketler Bunlar’da canlandırdığı ‘Havuçlu anne’ rolüyle parladı. Ünlü oyuncu daha sonra Aşağı Yukarı Yemişliler, Annem Uyurken, İşler Güçler gibi yapımlarda oynadı. Usta sanatçı Dilber Ay’ın hayatını anlatan “Dilberay” filminde başrolü başarıyla üstlendi. 

SON GÖRÜNTÜSÜ TAKİPÇİLERİNİ ŞAŞIRTTI


Son olarak ‘Çok Aşk’ ve ‘Başkan’ adlı sinema filmleriyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan başarılı oyuncu Büşra Pekin, rol aldığı projelerin yanı sıra değişimiyle de gündeme geliyor.

Turkiyegazetesi.com.tr'deki habere göre; Estetik modasına uyan Büşra Pekin, son halini takipçileriyle paylaştı. Pekin, önce diyet ve sporla zayıfladı, fazla kilolarından kurtulduktan sonra ise bıçak altına yattı. Koyu renkteki saçlarını kısacık saçlarını kestirip sarıya boyatan oyuncu, son görüntüsünü takipçileriyle paylaştı. 

ESRA EROL’A BENZETENLER OLDU


Sosyal medyada bazı kullanıcılar Pekin’in bu halini beğenirken, bazıları ise tanımakta güçlük çekti. Yıllar içindeki değişimiyle bambaşka birine dönüşen ünlü oyuncu için “Artık seni tanıyamıyoruz” , “Doğal hali daha güzel ve tatlıydı” yorumları yapıldı. Bazı takipçileri ise ünlü ismi sunucu Esra Erol’a benzetti.

Etiketler :