Gülse Birsel müjdeyi verdi! 10 gün sonra...

Gazeteci kimliğinin yanı sıra oyuncu, sunucu, komedyen ve senarist de olan Gülse Birsel, takipçilerini sevindiren bir paylaşım yaptı ve sevenlerine müjdeyi duyurdu

Gülse Birsel müjdeyi verdi! 10 gün sonra...
Yayınlanma Tarihi : 18 Mayıs 2024 00:02

Gülse Birsel, Fransa'an bir paylaşım yaparak müjdeli haberi duyurdu.  

Birsel, 3-5. günlüğüne Fransa'ya tatile gittiğini söylerken "10 güne kadar yeni kitabım çıkıyor" ifadelerini kullandı.   

Fransa'da çektiği fotoğrafları paylaşan Gülse Birsel şunları yazdı:  

"Paris’ten sevgilerle. Kitabı yazıp bitirip buraya kaçtım 3-5 gün. Kitapçıyı işaret ettiğim fotodaki gibi, evet kitabım çıkıyor 10 güne filan. Burada da tabii hep sanat hep sanat. Centre Georges Pompidou’nun önündeyim, Chagall’ları filan çektim. Severim Chagall."  

paristen-sevgilerle-oxmd.jpg

"Comedie Française’in önündeki pozu vermeye mecburdum. Kitap da komedi, belirteyim. Sokakta yürürken turistik atraksiyon olarak fotomu çekip bir gazeteye basıp verdiler. “Ünlüler Paris’te görüldü” filan yazıyor. Bir şey demedim, ünlü gibi davranılmasına heyecanlanmış gibi yapıp aldım. Parasız ama bağış yapabilirsiniz diye herkesi çekip yollarını buluyorlar. Güzel dümen. Pavlova’yı da koydum çünkü bu toplu karışık fotolarda illa bi yemek oluyor. Kitabım çıkıyor ve bayağı komik oldu, onu söylemiş miydim? Tamam o zaman. Ben daha buradayım. Bir şey isterseniz artık başkasıyla çözün benim bavul doldu. Kitap da alacağım yarın. Siz de alın. Ama benimkini. 10 güne çıkıyor. Hop nasıl geldik yine kitaba bak. "