Hadise isyan etti! Suskunluğunu bozdu! “Boşandığım eşim ve ailesine…”

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra sayısız magazin haberiyle gündeme gelen şarkıcı suskunluğunu yazdığı bir yazıyla bozdu. Sert sözler kullanan Hadise'nin kullandığı ifadeler yeni bir gerilim başlatacak türden oldu

Hadise isyan etti! Suskunluğunu bozdu! “Boşandığım eşim ve ailesine…”
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 16:06

Mehmet Dinçerler ile jet hızıyla boşanan şarkıcı Hadise magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Hakkında çeşitli iddialar gündeme gelmişti. Hadise sert sözlerle haberlere isyan etti. Instagram hesabından yayınladığı bir yazıyla Hadise şu çıkışı yaptı.

“Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim.

Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

sok-atak.webp

Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla”

Kaynak: Londragundem.com