Hadise'nin eski eşiyle samimi görüntüleri çıkan Kerimcan Durmaz'dan açıklama! Bunda ne aranıyor merak ediyorum

Hadise'nin eski eşiyle görüntüleri çıkmıştı: Kerimcan Durmaz sessizliğini bozdu.. Mehmet Dinçerler ile öpüştü iddiaları ve özel görüntüler üzerine açıklamalarda bulunan Durmaz'' Herkese ne kadar samimi davranıyorsam ona da o kadar samimiydim'' dedi

Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 18:25

Uzun bir süredir fenomen Kerimcan Durmaz, gündemden düşmüyor. Şarkıcı Hadise ile boşanan Mehmet Dinçerler ile öpüştüğü iddia edilen Kerimcan Durmaz bu iddialar üzerine günler süren sessizliğini bozdu.

ÖPÜŞME GÖRÜNTÜSÜ FİLAN YOK!

Çıktığı bir mekan sonrasında gazetecilerin ısrarlı sorularına yanıt veren Kerimcan Durmaz öpüşme iddialarına da yanıt verdi.

Ünlü fenomen söz konusu iddialarla ilgili olarak "Yok artık. O görüntüler çıktığında boşanma haberleri çıkmıştı. Mehmet ve Hadise benim eski arkadaşlarım. Görüntülerin çekildiği yer de benim doğum doğum günü partimdi. Deha'da orada sahneye çıkmıştı. Öpüşme görüntüsü falan değil, samimi bir arkadaşım. Herkese ne kadar samimi davranıyorsam ona da o kadar samimiydim. Ben samimi biri olduğum için insanlar öyle bir algı yaratabiliyor. Arabadaki görüntüleri de ben paylaşmıştım zaten. Bunda ne aranıyor merak ediyorum'' açıklamasında bulundu.

Öte yandan Ensonhaber'de yer alan habere göre; . Birbirini takipten çıkan Mehmet Dinçerler ve Kerimcan Durmaz , boşanmanın ardından yeniden birbirlerini takip etmeye başladı. 

Kerimcan Durmaz, yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler'i Hadise ile evlendikten sonra takipten çıkarmıştı.

Kaynak: Haber3.com - Ensonhaber.com