Haluk Levent EYT'lilere seslendi : Pamuk eller cebe diyerek bağış istedi

Şarkıcı Haluk Levent, Emeklilikte Yaşa Takılanlar için üç sene önce Ankara'da destek mitingine katılmış ve destek vermişti. Şarkıcı EYT'lilerden verdikleri sözü tutmasını isteyerek 1 aylık maaşlarını bağış olarak vakfına istedi

Haluk Levent EYT'lilere seslendi : Pamuk eller cebe diyerek bağış istedi
Yayınlanma Tarihi : 29 Aralık 2022 16:16

AHBAP Derneği'ndeki çalışmalarla da adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla EYT'lilere verdikleri sözü hatırlattı.


EYT zirvesi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Erdoğan, EYT'de herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacağını açıkladı. İki milyon 250 bin kişi emeklilik hakkı kazanırken, şarkıcı Haluk Levent'ten dikkat çeken bir paylaşım geldi.

haluk.jpg

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından EYT'lilere seslendi. Levent, paylaşımında "EYT'li dostlar! Ankara'da size desteğe gelmiştim. Ne demiştiniz? 'İlk aylığımızdan 1 öğrenci okutacağız' O gün bugün işte. Ahbap Derneği'ne öğrenci bursları için bağışlarınızı bekliyoruz" mesajını yazdı.


Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 3 sene önce yaşadığı mağduriyetin giderilmesi için Ankara'da bir araya gelmişti. Haluk Levent de mitinge katılarak vatandaşlara destek olmuştu.

HALK TV