Hande Sarıoğlu’ndan doğalgaz itirafı: Yakmıyorum çünkü ben alev alev yanıyorum

Evde çektiği oryantal dans videosu nedeniyle Habertürk'ten ayrılmak zorunda kalan sunucu Hande Sarıoğlu, bu kez de doğal gaz yorumuyla şaşkına çevirdi. Hande Sarıoğlu 'Alev Alev yanıyorum' açıklamasıyla şaşkına çevirdi

Hande Sarıoğlu’ndan doğalgaz itirafı: Yakmıyorum çünkü ben alev alev yanıyorum
Yayınlanma Tarihi : 03 Aralık 2022 20:07

Son dönemde doğal gaz faturalarına da peş peşe zam geliyor. Bu zamlar vatandaşları çileden çıkarırken ünlü isimler de zamlarla ilgili açıklamalarda bulunuyorlar. Ünlü bir ismin yaptığı açıklamalar ise şaşkınlık yarattı. 

Hande Sarıoğlu'nun Oley TV isimli Youtube kanalında Ertan Süzgün ile yaptığı "Handekaplı Ertan" isimli programdaki doğalgaz açıklaması gündem oldu.

"Neden çünkü ben alev alev yanıyorum"

hande-sarioglu-jpgg-001.jpg


Evinde neden doğal gaz yakmadığını anlatan Hande Sarıoğlu, "Yakmıyorum çünkü ben alev alev yanıyorum. Benim ateşimle ısınıyoruz" ifadelerini kullandı.

Doğal gaz yakmadığını söyleyen Sarıoğlu, "Kar, kış, kıyamet... Biz arkadaşlar doğal gaz faturası ödemiyoruz çünkü evde doğal gaz yakmıyoruz. Neden çünkü ben alev alev yanıyorum. Benim ateşimle ısınıyoruz" diye konuştu. Sarıoğlu, sözlerinin devamında da Gülşen'in "Bir İhtimal Biliyorum" şarkısını söyledi.

Kaynak: t24.com.tr