Hayko Cepkin'den Yıldız Tilbe'ye tepki; ‘Kendisini her şeyin üstünde görme gafletine düşmüş’

Ünlü sanatçı Hayko Cepkin, daha önce de sokaktaki köpekleri hedef almasıyla gündem olan Yıldız Tilbe'nin son açıklamasına yaptığı açıklamayla isyan etti!

Hayko Cepkin'den Yıldız Tilbe'ye tepki; ‘Kendisini her şeyin üstünde görme gafletine düşmüş’
Yayınlanma Tarihi : 06 Şubat 2023 02:37

Geçen aylarda sosyal medya hesabından yaptığı “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” paylaşımıyla büyük tepki çeken ve hakkında soruşturma açılan Yıldız Tilbe, son açıklamasıyla tekrar gündeme geldi.

İNSANLIĞI SAVUNDUĞUNU AÇIKLADI

Yıldız Tilbe, yaptığı açıklamada insanlığı savunduğunu belirterek şunları söyledi;

“İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından daha önemlidir. Böyle savunuyorum. İnsan olmasaydı, apartmanlarda oturmazdık. Yapılmış yollarda yürümezdik. Dünyayı insan inşa eder ve insan güzelleştirir. İnsanın güzelleştirdiği yerde her şey güzel güzel yaşar. Ama insanının kötüleştirdiği yerde insan kendisi de dahil hiçbir yaşam hakkı ve şansı yoktur. Böyle olmasın. İnsanlığı savunuyorum. İnsanlık her şeye sahip çıkar. Başkasının ne düşündüğü de umurumda değil.”

HAYKO CEPKİN’DEN YILDIZ TİLBE'YE SERT TEPKİ
 

Kişisel Twitter hesabından söz konusu haberi paylaşan Cepkin, şu ifadeleri kullandı:

“Kendisini ve doğadaki varlığını her şeyin üstünde görme gafletine düşmüş, yaşamın farkındalığını yitirmişliğe net bir örnek. Doğduğu an yardım edeni olmaz ise kendi kendine bile büyüyemeyen bir varlığı gözünüzde maalesef fazla büyütüyorsunuz.”

hayko-cepkinden-yildiz-tilbeye-sert-tepki-kendisini-her-seyin-ustunde-gorme-gafletine-dusmus-1.jpg