Hazal Kaya takıntısıyla çok konuşulacak! Daha önce kimse bilmiyordu...

Son olarak Netflix'in 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizisiyle izleyici karşına çıkan ünlü oyuncu Hazal Kaya, 'Empati' programına konuk oldu. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken Kaya, en büyük takıntısını da açıkladı.

Hazal Kaya takıntısıyla çok konuşulacak! Daha önce kimse bilmiyordu...
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2023 18:51

Netflix'in 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizisindeki oyunculuk performansıyla çok konuşulan Hazal Kaya, yakında dizinin 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. NTV ekranında yayınlanan Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu 'Empati' adlı programa konuk olan oyuncu Kaya, samimi açıklamalarda bulundu. Sunucunun 'Takıntıların var mı?' sorusuna herkesi şoke eden bir cevap veren Kaya, sosyal medyada gündem oldu. 

adsiz-002.png

Hazal Kaya'nın En Büyük Takıntısı Ortaya Çıktı

Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunuculuğunu üstlendiği oyuncu Hazal Kaya, “Takıntıların var mı” sorusuna; “Sirkeyle yıkanırım, evi sirkeyle silerim. Adaçayı yakarım. Astroloğuma sormadan imza atmam, adım atmam. Çörek otu yakarım. Fiko’nun doğumu Merkür retrosuna denk geldi, o kadar komik ki sancım var, Merkür Retro’da doğan çocuklara ne oluyormuş dedim. Ali de ne zaman Venüs desem, biliyorsun öyle bir şey yok, gerçek değil diyor. Bilimsel açıklamalar yapıyor bana…” dedi.
 

Etiketler :