Hazal Kaya'dan doğum sonrası kilo' sorusuna sert tepki! Adeta kadınların sesi oldu

İkinci çocuğunu kucağına aldıktan sonra ilk kez kameralara yansıyan ünlü oyuncu Hazal Kaya, doğum sonrası kiloları hakkındaki sorulara isyan etti.

Hazal Kaya'dan doğum sonrası kilo' sorusuna sert tepki! Adeta kadınların sesi oldu
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 23:34

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, ikinci çocuğu Leyla Süreyya'yı kucağına aldıktan sonra ilk kez objektiflere yansıdı. Konser çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan oyuncu Kaya, konu doğum sonrası kilolarını gelince adete sinir küpüne döndü. Oyuncu verdiği cevapla adete kadınların sesi oldu.

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre; dijitalde yayınlanan "Pera Palas'ta Gece Yarısı" dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı önceki gün Melike Şahin'in Harbiye'deki konserine gitti.

cscsdcd.jpg

'KADINLARI ŞUNU DEMEYİN'

Kaya, "Doğumdan sonra ilk defa dışarı çıktım. 'Doğum kilolarını çabuk vermişsiniz' şeklinde tepkiler oluyor, lütfen kadınlara şunu demeyin. Ben biraz da proje için zayıflamaya özen gösterdim yoksa inanın umurumda bile değil" dedi.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-002.jpg

ÇOK OLGUNLAŞTIM!

Çiçeği burnunda baba Selahattin Paşalı ise, "İşimi, ailemi ve kızımı çok seviyorum. Hala şoktayım Pera'dan sonra daha çok olgunlaştım. Başkalarının hayatlarını daha çok düşünmeye başladım" diyerek heyecanını dile getirdi.

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan