Hazal Kaya'dan kötü haber! Katıldığı programda hastalığını açıkladı

Hazal Kaya, eşi Ali Atay ile katıldığı YouTube programında hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Oyuncu Hazal Kaya'nın açıklaması herkesi çok şaşırttı

Hazal Kaya'dan kötü haber! Katıldığı programda hastalığını açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 05 Mart 2024 13:03

Hazal Kaya ve eşi Ali Atay, İbrahim Selim'in YouTube programına konuk oldu. Kaya, Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı karakter Nihal gibi bayılma hastalığı yaşadığını itiraf ederken, Ali Atay'ın tavırları şaşırttı.

Hazal Kaya ile Ali Atay, uzun süreli beraberliklerinin ardından 2019 yılında dünyaevine girmiş, bu evlilikten Fikret Ali ve Süreyya Leyla adında iki çocukları olmuştu.

İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan Hazal Kaya ve Ali Atay, özel hayatlarına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.

Hazal Kaya'nın çok sayıda hastalığı olduğu hatta pek çoğunun psikolojik olduğunu belirten Ali Atay, Kaya'nın yaşadığı sağlık sorunlarından birinin de 'bayılma hastalığı' olduğu ifade etti.

YÜKSEK BİNALARA BAKINCA BAYILIYOR


Kaya, Nişantaşı'nda 6 katlı bir binaya baktığı zaman bayıldığını söyledi. Ünlü oyuncu bu nedenle gökdelenlere ve çok katlı binalara aşağıdan bakamıyor.

"NİHAL GERÇEKMİŞ"

Yıllar önce canlandırdığı ve hafızalara kazınan Aşk-ı Memnu dizisindeki Nihal karakterinin de sürekli bayılmasına gönderme yapan Kaya, 'Nihal'in laneti geldi bayılma hastası oldum' deyince Ali Atay da 'Nihal gerçekmiş' dedi.