Hazal Kaya'dan sürpriz Çağatay Ulusoy açıklaması! Yeşil ışık yaktı...

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, 'Ölümlü Dünya 2' filminin galasında objektiflere yansıdı. Oyuncu, 'Adını Feriha Koydum' dizisindeki eski partneri Çağatay Ulusoy ile ilgili soruya herkesin beklediği yanıtı verdi.

Hazal Kaya'dan sürpriz Çağatay Ulusoy açıklaması! Yeşil ışık yaktı...
Yayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2023 15:57

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, eşi Ali Atay'ın yönetmen koltuğuna oturduğu 'Ölümlü Dünya 2' filminin galasına katıldı. Göğüs dekolteli siyah bir takım giyen Kaya, şıklığıyla göz doldurdu. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan Kaya, 'Adını Feriha Koydum' dizisindeki partneri Çağatay Ulusoy ile ilgili soruyu da cevapsız bırakmadı. 

adsiz2-002.jpg

'Aşk-ı Memnu' Hikayesini Tekrar Çekmek İsteyenler Olacaktır 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Hazal Kaya geçmişte kendisinin de dizi versiyonunda Nihal rolünü canlandırdığı “Aşk-ı Memnu” kitabından yola çıkılarak çekilen Farah Zeynep Abdullah’lı “Bihter” filmini yorumladı ve “Aşk-ı Memnu bir roman, biz günümüzde uyarlayıp dizisini yaptık. Onlar da bir dönem filmi çektiler. Çok boyutlu ve çok güzel bir hikaye Aşk-ı Memnu… Bundan sonra da tekrar aynı hikayeyi çekmek isteyenler olabilir, olacaktır. Herkese başarılar dilerim. Herkesin de ellerine sağlık… Bunun dışında söyleyeceğim bir şey yok” dedi.

adsiz-001.png

'Ben de Çok İsterim Yeniden Oynamayı'

“Siz de eski partneriniz Çağatay Ulusoy’la beraber oynamak ister misiniz?” diye soruldu. Kaya “Ben de Çağatay Ulusoy’la yeniden birlikte oynamayı çok isterim. Kıvanç’la Beren’i tekrar birlikte izlemek beni de çok gururlandırdı. O yüzden ben de tabii ki çok isterim Çağatay ile oynamak bakalım, kısmet” diye konuştu.

Etiketler :