Her şeyi bırakıp ABD'ye giden Gökhan Özen Türkiye'ye geri döndü! Ayrılış nedenini açıkladı

Her şeyi bırakıp ABD'ye yerleşen Şarkıcı Gökhan Özen, Türkiye'ye geri geldi ve konser vereceğini duyurdu. Ünlü şarkıcı Türkiye'den neden gittiğiyle alakalı da dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Her şeyi bırakıp ABD'ye giden Gökhan Özen Türkiye'ye geri döndü! Ayrılış nedenini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2023 00:12

Şarkıcı Gökhan Özen son haliyle gündem olmuş ve herkesi şaşırtmıştı. Yaşı ilerlemesine rağmen daha da gençleşen Gökhan Özen herkesi şaşırtacak bir adım daha attı.

 Türkiye'yi terk eden ve Amerika'ya yerleşen ünlü isim yedi yıl sonra ülkesine döndü ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Bir döneme 'Aramazsan Arama', 'Tabir-i Caizse' ve 'Dön Çarem' gibi şarkılarıyla damga vuran popçu Gökhan Özen 2016 yılında Amerika'ya yerleşmişti. Uzun bir aradan sonra Türkiye'ye dönen şarkıcı Bebek'te görüntülendi.

Muhabirlerin sorularını cevaplamayı ihmal etmeyen Gökhan Özen'in açıklamaları dikkat çekti. Onedio.com sitesinin derlemesine göre;  2000'li yıllara damgasını vuran şarkıcı Gökhan Özen o dönem çıkardığı 'Civciv' albümü ile satış rekorları kırmıştı.

63a03ff686b24a16a458e36a.jpg

Genç kızların sevgilisi olarak bilinen Gökhan Özen'in şarkıları aradan yıllar geçse de hala dinleniyor.

Kariyerinde yükselişe geçtiği dönemde Selen Sevingen ile dünyaevine girmişti. Fakat bu evlilik öyle uzun sürmemişti.

2016 yılında basın açıklamasıyla boşandıklarını açıklamalarının ardından Gökhan Özen Amerika'ya yerleşmişti.

Uzun bir süre sosyal medyada paylaşım yapmayan Gökhan Özen'in sırra kadem bastığı düşünülüyordu.

Bu sessizliğin ardından Twitter hesabından hayranlarına yakında İstanbul'a döneceğini müjdelemişti.

s-4bc797cd17f6d75a79f6591494c2ab2ec00c77d4.jpg
İstanbul'a döner dönmez ilk kez İstanbul Kuruçeşme Açıkhava'da konser vermeye hazırlanan Gökhan Özen geçtiğimiz gün Bebek'te kameralara yakalanmıştı.

Basın mensuplarının sorularını cevaplamayı ihmal etmedi: "Çok mutluyum. Yedi sene burada değildim ama müziğim buradaydı. 2.5 sene önce bir albüm çıkartmıştım ‘Firardayım’ diye. O da yine listelerde haftalarca kaldı. O bakımdan ben yokken bile müziğim buradaydı."

'Bu süreçte Türkiye’ye çok gittim geldim. Konser vermiyordum. Son iki senedir sevenlerimin yazdığı mesajları Amerika'da okurken çok duygulandım ve konser vermeye karar verdim. Yıllar geçtikçe seyircim ile olan sevgi azalması lazım iken daha da çok arttı. Gözlerim çok doldu mesajları okurken. Sonrasında sevenlerim için konser vermek niyeti ile geldim.'