Herkes evlilik beklerken Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel aşkı bitti! Birbirlerini takipten de çıktılar

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon yayınlanan yaz dizisi Baht Oyunu dizisinde başrollerde yer alan ve bu sayede tanışan Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz aşk yaşamaya başlamıştı. İkili herkes evlenecek sanıyordu ancak ayrılık kararı aldılar. Birbirlerini sildiler

Herkes evlilik beklerken Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel aşkı bitti! Birbirlerini takipten de çıktılar
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2022 15:13

Bir dizi aşkı daha evlilikle noktalanmadan bitti. Oynadıkları Baht Oyunu dizisinde aşk yaşamaya başlayan  Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel bir süredir birliktelerdi. Herkes evleneceklerini bile düşünmeye başlamıştı.

Ancak gelen son haberler durumun hiçte öyle olmadığını gözler önüne serdi.

BİRBİRLERİNİ TAKİPTEN ÇIKTILAR!

t25-senden-daha-guzelin-efsun-361.jpg

Magazinin en naif çifti olarak kabul edilen Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz, sosyal medyada birbirlerini takipten çıktılar. Birlikte olan fotoğraflarını da kaldırdılar.

Cemre Baysel son olarak yaz dizisi Senden Daha Güzel'de başrol oynuyordu. Çiftin neden ayrılık kararı aldıkları merak konusu oldu.

birsurediraskyasayan-10102022ccdc54c4.jpg

REKLAM AŞKI YORUMLARI

Öte yandan çok sayıda sosyal medya yorumcusu ikilinin dizi tutsun diye aşık olduklarını da öne sürdüler. Ancak bu iddialar doğrulanmadı.

Masumiyet dizisinde başrol oyuncusu olan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'da aşk yaşamaya başlamış sonrasında da FOX TV diziye final kararı verince ikili bir süre sonra ayrılık kararı almışlardı.

Kaynak: Aksam.com.tr