Herkes peşinde koşuyordu! Tıvorlu İsmail'den yeni girişim! Hayranlarını bekliyor

Ünü artık sadece Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde değil Türkiye sınırlarını aştı. Fenomen şarkıcı Tıvorlu İsmail Yıldız olma yolunda ilerliyor. Almanya'da da geniş bir kitleye ulaşan Tıvorlu İsmail artık hayranlarını yeni adresinde karşılıyor

Herkes peşinde koşuyordu! Tıvorlu İsmail'den yeni girişim! Hayranlarını bekliyor
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2022 01:49

Tıvorlu İsmail düğünlerin konserlerin vazgeçilmezi oldu. Sayısız konserle ününü sadece Türkiye değil yurt dışına da taşıyan Tıvorlu İsmail sosyal medyanın da yıldız isimlerinden biri oldu.

Kendine ait bir youtube kanalı kuran Tıvorlu İsmail başarıdan başarıya koşuyor.

Şimdiden 14 bin abone toplayan Tıvorlu İsmail izlenme rekorları da kırmaya başladı. Hayranlarını bu kanalda karşılayan Tıvorlu İsmail artık bu kanal üzerinden takipçilerine ulaşacak.

2.jpg

TIVORLU İSMAİL AYRICA HABER GLOBAL'E ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU.

O RÖPORTAJI DA AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

TIVORLU İSMAİL KİMDİR?


Tıvorlu İsmail 1963 yılı baharında Beytüşşehab'ın Tıvor köyünde doğdu. Annesinin söylediklerine göre Tıvorlu İsmail 2 yaşında şarkı söylemeye, 3 yaşında brutal yapmaya, 4 yaşında dans etmeye başladı. 6 yaşında proto nota bilgisi ile piyanoya merak sardı.

Tıvorlu İsmail fenomen kimliğinin yanı sıra seslendirdiği şarkılar ile müzik dünyasında da tanınan bir isimdir. Seslendirdiği birbirinden ilginç şarkıları ile internet dünyasından ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 1973 yılında dünyaya gelmiştir, bazı kaynaklarda ise 1963 olduğu belirtiliyor.

Kaynak: Haberler.com